Stránky OK2PNQ
Tommypnq(kysela ryba)centrum.cz

1.subregional 2014

5. května 2014 v 14:56 |  VKV závody
Tak jsem se rozhodl, ze vytvořím blog se zážitky ze závodů, člověk musí nějak začít. Na první letošní závod jsem se vzhledem k netypicky jarnímu počasí vydal až na vrchol mého nejbližšího kopce, Větrníky. Cesta na kopec je nezpevněná, kus vede malým dolíkem po okraji pole, takže pokud prší, projet bez čtyřkolky je loterie. Minulý rok navíc bylo na cestě ještě cca 30cm sněhu, takže jsem to ani nezkoušel. Počasí bylo slušné, foťák jsem samozřejmě zapomněl doma a ke snímkům z mobilu jsem se nějak nedostal. Micméně fotky existují, na kopci bylo netypicky rušno, protože probíhala soutěž svahových modelů, snad nějaké mistrovství Evropy, světa, či co. Vždycky jsem viděl akorát závodníky nést letadla někam po poli za obzor proti větru. Plusem pak byla návštěva UT4UUP s dcerou, od kterých jsem mejlem po závodě dostal fotky. Tímto za ně děkuji!

Moje maličkost před vysílacím pracovištěm...

Návštěva UT4UUP... a v pozadí moje antény

Co se týče podmínek, tak standard, vcelku se dařilo na 70cm, pro vyšší pásma bylo nutné používat ON4KST, internet používám přes mobil na 24h, samozřejmě jsem si neohlídal aktualizace počítače, takže jsem po nějaké hodince vyčerpal povolený objem dat. No ale na KST zase není potřeba nějak extra velkou rychlost přenosu.
Plusem závodu bylo, že jsem ho přežil bez zdravotních následků, v noci jsem byl nucen přitápět si nastartovaným autem, zároveň se aspoň dobila baterka, ze které živím notebook.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama